АКТУАЛЬНО

Семінаристи організували паломництво для військових

Середа, 10 жовтня 2018, 08:58
6 жовтня 2018 року військовослужбовці 184-го навчального центру Сухопутних військ із с. Старичі взяли участь у паломництві до Крехівського монастиря Святого Миколая.

Паломництво для захисників організували представники Центру душпастирювання військовослужбовців (ЦДВ), що діє при Львівській духовній семінарії Святого Духа. У прощі взяли участь офіцери із сім’ями, військові контрактної та строкової служби. Також були ті, хто є учасниками ООС (АТО), і ті, хто незабаром поїде в зону бойових дій. Супроводжували прочан брати-семінаристи.

Паломництво розпочалося з Божественної Літургії в монастирському храмі, яку очолив духівник ЦДВ – о. Іван Глова. До військових священик звернувся із закликом щодня старатися бачити Бога. Також отець подякував солдатам за службу Україні та народу. Після молитви отці василіани провели для паломників цікаву екскурсію  монастирем. Дорогою додому прочани відвідали Жовківський замок. Ознайомилися з його історією  та історією міста Жовква.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next