АКТУАЛЬНО

Семінаристи провели футбольний турнір у колонії в Прилуках

Вівторок, 25 жовтня 2016, 10:33
Милосердне серце має мужність відмовитися від зручностей, милосердне серце спроможне виходити назустріч іншим, може обійняти всіх. Такими словами на Світовому дні молоді у Кракові Папа Франциск закликав кожну людину, для якої бути християнином є не модою, а способом життя, проявляти милосердя для тих, хто найбільше того потребує.

Прояв милосердя до дітей Божих, які тимчасово позбавлені волі через різні життєві обставини, особливо спонукає християнина відмовитися від «зручностей». Усвідомлюючи своє покликання бути милосердними, брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії вже вкотре виходять назустріч тим, хто перебуває за парканом і колючим дротом.

22 жовтня студенти КТДС вирішили завітати до Прилуцької дитячої виправної колонії. Поїздка відбулася за сприяння лицарів Колумба. Під час зустрічі було заплановано зіграти футбольні матчі між командою КТДС та двома командами вихованців колонії. У першому матчі команда КТДС перемогла з рахунком 5:1 (перший тайм закінчився на користь команди КДС - 1:0). Проте дуже цікавим видався матч із другою командою вихованців колонії. Гра відбувалася на рівних, але після першого тайму рахунок був на користь команди вихованців - 1:0. У другому таймі, попри другу гру поспіль, футболісти КТДС змогли віднайти в собі сили і зрівняли рахунок, який таким і залишився після закінчення основного часу - 1:1. Переможця матчу було виявлено в серії пенальті, де голкіпери обох команд демонстрували високу надійність. Але точний удар капітана команди КТДС брата Михайла Іванюка визначив переможця цього надзвичайно цікавого матчу.

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next