АКТУАЛЬНО

«Серед темряви світу нам так потрібне це світло любові і добра», - капелан Львівської міської ради під час передачі пластунами Вифлеємського вогню миру

Вівторок, 15 грудня 2020, 14:21
Представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали працівникам Львівської міської ради Вифлеємський вогонь миру.

Уже багато років поспіль пластуни беруть участь у традиційній церемонії передачі Вифлеємського вогню миру. Цей рік, звісно, не став винятком, попри перешкоди, які створила пандемія. Представники Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру заступникам міського голови Львова. До заходу онлайн долучився міський голова Львова Андрій Садовий.

«Цей рік є особливий, і я також по-особливому до вас сьогодні звертаюся. Але це ще раз підтверджує, що цей вогонь нам дуже потрібний, щоб дати більше добра, радості та любові. Я б дуже хотів, щоб усі пластуни України та світу побачили цю прекрасну залу Львівської міської ради, і це наша пропозиція для пластунів — якщо вам треба проводити якісь ваші збори, то можете використовувати цю велику сесійну залу. Бажаю всім добра і багато здоров’я», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні ми розпочинаємо дуже важливу місію: пластуни по всій Україні, у кожному місті дбають про те, щоб Вифлеємський вогонь миру нагадав про любов і добро в кожній українській домівці. Вчора ми перейняли його в польських скаутів на кордоні і сьогодні вперше ділимося ним із громадою Львова. Від сьогодні і до Різдва ми будемо нести цей вогонь у кожну школу, церкву, лікарню, військову частину. Ми хочемо нагадати про те, наскільки важливо робити добро, наскільки це просто і приємно, а свічка із Вифлеємським вогнем це дуже гарно символізує», — розповіла Анастасія Слюсаренко, керівниця осередку Пласту у Львові.

Цього року пластуни не поїхали на офіційну церемонію передачі вогню в Австрію, як це зазвичай відбувалося. У Зальцбурзі відбулася традиційна скаутська подія, присвячена Вифлеємському вогню миру, до якої змогла долучитися обмежена кількість австрійських місцевих скаутів, проте вона буде доступна усім онлайн.

14 грудня львівські пластуни урочисто перейняли Вифлеємський вогонь від своїх друзів скаутів-харцегів на українсько-польському митному переході Рава-Руська-Гребенне, дотримуючись усіх карантинних обмежень.

Уже сьогодні зранку вогонь миру продовжив свій шлях: спершу потрапив до міської ради Львова, а згодом завдяки пластунам він випромінюватиме тепло у всіх школах, лікарнях, церквах, військових частинах, державних установах і дитячих притулках.

«Серед темряви світу нам так потрібне це світло любові і добра. Нам так необхідно справді відчувати цей мир, який символізує Вифлеємський вогонь. Готуючись до Різдва, ми маємо таку чудову Вифлеємську зірку, Вифлеємський вогонь миру, які будуть принесені в кожну домівку. Я зичу всім нам бути просвіченими тим світлом, щоб кожна наша домівка, кожне серце було запалене цією великою любов’ю. Це те найголовніше, що має нас єднати довкола різдвяних свят», — зазначив о. Павло Дроздяк, капелан ЛМР.

Додамо, з початком російсько-української війни пластуни вже шостий рік поспіль передають Вифлеємський вогонь миру та різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України, щоби наші захисники могли відчути тепло своїх домівок, будучи далеко від рідних.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ14 квітня

Протягом 10 років Блаженніший Святослав очолює Українську Греко-Католицьку Церкву, найбільшу зі Східних Католицьких Церков свого права....

МЕДІА
Prev Next