АКТУАЛЬНО

Сестри служебниці провели християнський табір для дітей із зони АТО

Четвер, 17 серпня 2017, 10:25
7-14 серпня 2017 року на березі Азовського моря в селі Строганівка Запорізької області відбувся християнський табір для дітей із зони АТО.

Табір був проведений завдяки збору коштів під час акції «Дар блаженної Йосафати для дітей АТО», яка проводилася під час подорожі ювілейної ікони з мощами блаженної Йосафати різними парафіями в Україні та на місійних станицях, де працюють сестри служебниці.

Учасниками табору стали 77 школярів, віком від 7 до 17 років, з міста Красногорська, що біля Донецька.

Діти мандрували разом із героями захопливої історії «Подорож досвітнього мандрівника» з «Хронік Нарнії» Клайва С. Льюїса, відкриваючи для себе широкі горизонти святості людського буття.

Цей табір не лише допоміг дітям хоч на деякий час забути про постріли та вибухи, а й пережити безкорисливу любов і повагу до їх людської гідності. А в цьому їм допомогли сестри служебниці та аніматори.

Гарна погода, тепле море, цікаві гуртки та смачна їжа зробили ці дні справді яскравими та незабутніми для всіх учасників. Щасливі й сповнені враженнями діти повернулися додому.

Сестри служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 21-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи18 червня

Від 14 до 17 червня в єпархії Лунгро для італо-албанців континентальної Італії проходила щорічна Зустріч східних католицьких єпископів...

МЕДІА
Prev Next