АКТУАЛЬНО

Сестри служебниці провели міжнародну зустріч сестер, відповідальних за формацію у провінціях

Вівторок, 28 січня 2020, 11:35
27 січня 2020 року у Генеральному домі сестер служебниць Непорочної Діви Марії в Римі розпочалася міжнародна зустріч сестер, відповідальних за формацію у провінціях. На зустріч прибули сестри із семи провінцій, а саме: України, Польщі, Сербії, Словаччини, США, Канади, Бразилії.

Тема зустрічі: «Покликав кого сам хотів, щоб були при Ньому та щоб їх посилати із проповіддю» формація сестер служебниць на різних етапах зростання через призму сучасних викликів.

Під час зустрічей сестри в молитві та застанові поділяться досвідом та добрими практиками супроводу формаційного процесу, а також мають нагоду представити та спільно обговорити нові виклики і труднощі, які стоять перед богопосвяченим життям у сучасному світі та у світлі навчання Церкви. Також сестри матимуть нагоду послухати доповіді: «Значення особистої молитви у формуванні»», «Взаємодія особи та спільноти», «Людський вимір формації та духовне материнство через призму життя блаженної Йосафати».

Серед доповідачів і проповідників: преосвященний владика Діонісій Ляхович, високопреподобний о. Генезій Віомар, протоархимандрит ЧСВВ, о. Карло Занотті, салезіанин, директор інституту формації Папського салезіанського університету в Римі, о. д-р Марко Дурлак, о. ліц. Роберт Лисейко, ЧСВВ, о. Стефан Стареправо, ЧСВВ, та с. Дарія Пітулик, СНДМ.

Сестри служебниці


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next