АКТУАЛЬНО

Сестри Служебниці вшановують своїх попередниць

Понеділок, 29 грудня 2008, 13:39
У неділю, 28 грудня 2008 року, Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії мали нагоду пережити події, які для Церкви та Згромадження стали пам`ятними й знаменними. Сестри спогадували своїх попередниць, котрі в часи переслідувань та політичних репресій зуміли зберегти віру та вірність своїм чернечим обітам; котрі своїм тихим та жертвенним служінням в різний спосіб наближали знаменну подію виходу УГКЦ з підпілля.
У неділю, 28 грудня 2008 року, Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії мали нагоду пережити події, які для Церкви та Згромадження стали пам`ятними й знаменними. Сестри спогадували своїх попередниць, котрі в часи переслідувань та політичних репресій зуміли зберегти віру та вірність своїм чернечим обітам; котрі своїм тихим та жертвенним служінням в різний спосіб наближали знаменну подію виходу УГКЦ з підпілля. Свято розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку у каплиці Провінційного дому, що у м. Львові, відслужив Преосвященний Владика Гліб (Лончина). У проповіді Владика Гліб підкреслив, що важливо є пам’ятати про минулі події історії та заохотив присутніх до вдячності Богові за вірність старших сестер, які зуміли зберегти свою віру та передати її молодим сестрам. Гостями свята були п. Василь Косів, заступник Львівського міського голови з питань гуманітарної політики, п. Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту, родичі, приятелі та добродії Сестер Служебниць, які в часи гонінь Церкви підтримували сестер. Старші сестри - Порфирія Ґрень, Дарія Градюк та Мирона Склянка, як живі світичі історії, ділилися цікавими спогадами про минуле, про те, як Господь давав мудрість і силу виходити з трудних життєвих ситуацій. Пан Василь Косів висловив Сестрам Служебницям подяку від імені Львівського міського голови за їхню працю з дітьми, молоддю, хворими, за добрий приклад безкорисливого служіння, а також підкреслив, як багато можуть навчитися від сестер миряни. Пані Наталя Федорович заохотила сестер ще більше працювати з дітьми та молоддю, використовуючи ефективні сучасні методи, технічні засоби, зустрічі, щоб дійти до їхнього серця і привести їх до Христа, щоб передати їм пам’ять минулого, виховуючи їх до добра та відповідальності. Відтак усі присутні мали нагоду переглянути цікаву виставку про підпільне життя та діяльність Сестер Служебниць під час комуністичного режиму, яку, на основі архівних матеріалів, приготували наймолодші сестри - новички й кандидатки. На завершення с. Надія Котур, Провінційна настоятелька, подякувала гостям та всім присутнім за спільну молитву, цінні свідчення та співпрацю.

Інформацію надали сс. Служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next