АКТУАЛЬНО

Сестри Воплоченого Слова відзначили десятиріччя заснування монастиря у Бурштині

Середа, 29 серпня 2018, 12:12
На урочистості з нагоди ювілею завітав Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин). Митрополит очолив Архиєрейську Божественну Літургію, а перед тим освятив новий престол. Після Чину освячення архиєрей звернувся до парафіян, пояснюючи кожну дію цієї молитви та розповідаючи про роль і місце святого жертовника в храмі.

Співслужили з владикою Володимиром отці Згромадження Воплоченого Слова та Бурштинського протопресвітеріату. 

По завершенні Літургії сестри представили у відеоролику історію розвитку монастиря, як відбувалося відновлення святині, а також розповіли про свою діяльність у Бурштині. До слова, сто років тому на цьому місці був монастир Згромадження сестер вінкенток, який згодом переоблаштували на лікарню, що з часом стала руїною. А десять років назад із благословення Митрополита Володимира на це місце прийшли сестри Воплоченого Слова, які поступово відновлюють святиню. Уже є місійний і контемплятивний монастирі. Ведеться будівництво храму Святої Софії Премудрості Божої, про це пише на своїй сторінці у Фейсбуку Марія Стрингалюк.

 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Сестра Христофора Буштин: «Запрошуємо першокласників до нової католицької школи Києва»11 червня

Голова Комісії у справах освіти та виховання Української Греко-Католицької Церкви сестра Христофора Буштин Чину сестер служебниць...

МЕДІА
Prev Next