АКТУАЛЬНО

Щоб допомогти багатодітному онкохворому батькові, діти зі спільноти «Добре серце» провели Великодній благодійний ярмарок

Вівторок, 23 квітня 2019, 10:17
Щоб допомогти онкохворому Ігорю Галаю, 21 квітня 2019 року, у Вербну неділю в храмі Всіх святих містечка «Калинова Слобода», а перед тим, 7 квітня, на свято Благовіщення, в архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ міста Івано-Франківська учасники дитячої спільноти «Добре серце» провели Великодній благодійний ярмарок.

Упродовж місяця діти на своїх зустрічах готувалися до ярмарку: вони виготовляли великодні сувеніри, малювали, вирізали, клеїли, шили, розмальовували. Малечі радо допомагали їхні батьки: у переддень ярмарку вони разом вдома готували для ярмарку домашню випічку.

У день ярмаркування на заздалегідь підготовлених полицях діти розмістили власноруч зроблені великодні сувеніри, декор, смачні пряники, тістечка і кекси.

Після Святої Літургії долучитися до благодійності й усі парафіяни. Вони активно купували сувеніри, і тим самим зробили особистий внесок у добру справу.

Духівник спільноти «Добре серце» о. Микола Фреїшин подякував усім, хто долучився до організації ярмарку. «Ми пишаємося нашими дітьми, які мають великі серця та беруть участь у таких заходах. Усі разом вчимося бути небайдужими, активними і милосердними. А також дякуємо батькам учасників спільноти, які відгукнулися, підтримали дітей та віддали цій справі часточку свого серця», – сказав о. Микола.

Тепер діти мріють, щоб світлий празник Воскресіння Христового був радісним і для багатодітної родини Ігоря Галая.

«У цей передвеликодній час добро, яке ми спільно творимо, є благословенне для нас, наших родин, – розповіла керівник спільноти п. Ірина Фреїшин. – Адже ми маємо вже практику у такій благодійній справі: на празник Святого Миколая ми також проводили благодійний ярмарок. За зібрані кошти вдалось придбати для потребуючих дітей іграшки, засоби гігієни».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next