АКТУАЛЬНО

Щоб допомогти багатодітному онкохворому батькові, діти зі спільноти «Добре серце» провели Великодній благодійний ярмарок

Вівторок, 23 квітня 2019, 10:17
Щоб допомогти онкохворому Ігорю Галаю, 21 квітня 2019 року, у Вербну неділю в храмі Всіх святих містечка «Калинова Слобода», а перед тим, 7 квітня, на свято Благовіщення, в архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ міста Івано-Франківська учасники дитячої спільноти «Добре серце» провели Великодній благодійний ярмарок.

Упродовж місяця діти на своїх зустрічах готувалися до ярмарку: вони виготовляли великодні сувеніри, малювали, вирізали, клеїли, шили, розмальовували. Малечі радо допомагали їхні батьки: у переддень ярмарку вони разом вдома готували для ярмарку домашню випічку.

У день ярмаркування на заздалегідь підготовлених полицях діти розмістили власноруч зроблені великодні сувеніри, декор, смачні пряники, тістечка і кекси.

Після Святої Літургії долучитися до благодійності й усі парафіяни. Вони активно купували сувеніри, і тим самим зробили особистий внесок у добру справу.

Духівник спільноти «Добре серце» о. Микола Фреїшин подякував усім, хто долучився до організації ярмарку. «Ми пишаємося нашими дітьми, які мають великі серця та беруть участь у таких заходах. Усі разом вчимося бути небайдужими, активними і милосердними. А також дякуємо батькам учасників спільноти, які відгукнулися, підтримали дітей та віддали цій справі часточку свого серця», – сказав о. Микола.

Тепер діти мріють, щоб світлий празник Воскресіння Христового був радісним і для багатодітної родини Ігоря Галая.

«У цей передвеликодній час добро, яке ми спільно творимо, є благословенне для нас, наших родин, – розповіла керівник спільноти п. Ірина Фреїшин. – Адже ми маємо вже практику у такій благодійній справі: на празник Святого Миколая ми також проводили благодійний ярмарок. За зібрані кошти вдалось придбати для потребуючих дітей іграшки, засоби гігієни».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pmv.ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 20-ту неділю по Зісланні Святого Духа26 жовтня

Лука сьогодні описує подію розпачу, плачу, горя з особливою яскравістю. Каже, Христос разом з учнями приходить до міста Наїн і бачить, що з...

МЕДІА
Prev Next