АКТУАЛЬНО

Щогодини у львівських храмах УГКЦ б’ють у дзвони на підтримку Майдану

Середа, 11 грудня 2013, 14:23
У зв’язку з подіями на Євромайдані священнослужителі Львівської архиєпархії УГКЦ вирішили щогодини бити в церковні дзвони по 5 хвилин.

Сьогодні вони звернулися з такою пропозицією до владики Венедикта (Алесійчука), Єпископа-помічника Львівської архиєпархії, і єпископ підтримав цю ідею.

«Церковні дзвони – це заклик до мобілізації людського духу. Заклик творити молитву. Бо її нам зараз дуже бракує», – пояснив РІСУ речник архиєпархії о. Павло Дроздяк .

У ніч на 11 грудня, о 01:21, Беркут розпочав операцію з розгону Євромайдану. Про цей штурм одразу сповістили дзвони Михайлівського Золотоверхого монастиря (УПЦ КП).

У тривожний ранок 11 грудня лунали дзвони і в Одесі з вежі лютеранської церкви Апостола Павла. Цей дзвін зазвучав у відповідь на спробу силового придушення громадянського протесту вночі на Майдані на Хрещатику. На флагштоку біля церкви також піднято національний прапор України.

risu.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next