АКТУАЛЬНО

Школа права УКУ проводить опитування щодо проекту UCU Law for Business

П'ятниця, 23 лютого 2018, 10:16
Нещодавно Школа права УКУ розпочала новий напрям: UCU Law for Business. У рамках проекту команда організовує серію майстер-класів, лекцій та публічних дискусій, які будуть корисними бізнесу. Щоб зробити заходи якомога якіснішими, організатори пропонують взяти участь в опитуванні.

У рамках проекту вже відбулися майстер-класи Марії Ортинської «Менеджмент інтелектуальної власності: як бізнесу захистити і правильно використовувати свої права» та Сергія Гошовського «Як організувати бізнес у США». Також 23 лютого відбудеться публічна дискусія «Законотворчість у сфері регулювання бізнесу» за участі народних депутатів України.

Представники Школи права запрошують охочих долучитися та зробити напрям максимально корисним. Щоб обрати найцікавіші тематики подальших заходів, а також їх формат і час проведення, майбутнім учасникам проекту пропонують узяти участь в опитуванні за посиланням http://bit.ly/2EIHWYB.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ucu.edu.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next