АКТУАЛЬНО

Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького провів галавечерю на підтримку мрій невиліковно хворих дітей

Середа, 27 листопада 2019, 10:51
Шпиталь Шептицького провів галавечерю і благодійний концерт на підтримку проєкту «Зіркова карета» для здійснення мрій невиліковно хворих дітей.

«Цей проєкт буде скерований на здійснення бажань дітей, час життя яких обмежений. Цей задум вкорінений  в історії Шпиталю Шептицького, бо Шпиталь понад два десятки років розвиває напрямок паліативної медицини. І дотепер ми скеровували нашу увагу на дорослих пацієнтів. Ми спочатку відкрили стаціонарне відділення, опісля збільшувалася кількість паліативних ліжок. Сьогодні ми вперше торкаємося теми паліативної медицини саме дитячої, хочемо звернути увагу нашого суспільства на те, що відбувається з людиною наприкінці життя, які є її думки емоції. Ми переконані в тому, що здійснення бажання – це певний знак до людини від батьків. Передісторія цього проєкту пов’язана з багатьма особами і релігійними спільнотами», – розповів директор благодійного фонду «Шпиталь Шептицького» отець-доктор Андрій Логін.

До благодійної вечері долучилися десятки людей з добрим серцем.  Окрім вечері, також відбувався концерт. У програмі були виступи гуртів «МЕРІ», «Навігатор», «Franko Band», Соломії Чубай з гуртом «Джалапіта».

Ведучою вечора була Соломія Вітвіцька. У коментарі виданню «Духовна велич Львова» пані Соломія наголосила на важливості добрих справ: «Я часто долучаюся до благодійних ініціатив, тому що це потрібно людям, які через стан здоров’я не можуть заробляти коштів, наприклад, це маленькі діти, батьки яких теж не можуть фінансово їх підтримати. Насправді – це моя справа життя».

Про особливості проєкту «Зіркова карета» розповіла його координатор Христина Келеман: «Переважно проєкт скерований на дітей, які перебувають у лікарнях, але також на тих дітей, що перебувають вдома. Немає схеми, як відбуватиметься виїзд. Але є конкретний алгоритм наших дій. Це робота психолога, який проговорить усі нюанси з родиною та дитиною і те місце, куди дитина хоче поїхати, буде здійснена робота всієї команди (соціальний працівник, психолог і медик), яка супроводжуватиме дитину під час виконання бажання. Ми плануємо що це будуть виїзди по Україні, але розглядаємо і можливість виїзду за кордон». Запустити проєкт «Зіркова карета» планують на свято Святого Миколая.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next