АКТУАЛЬНО

Шпиталь Шептицького укладе угоду про співпрацю із мерією Львова для допомоги хворим з підозрою на коронавірус

Понеділок, 30 березня 2020, 10:02
Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького Львівської архиєпархії УГКЦ укладе угоду про співпрацю з мерією Львова.

Зокрема, відповідно до цієї угоди будуть створені мобільні бригади швидкого реагування для консультування та виїзду на виклики до осіб з підозрою на коронавірус, представники таких бригад проводитимуть психологічні консультації для медиків, а також буде надаватися гаряче харчування для малозабезпечених.

Медики шпиталю будуть залучені до консультування мешканців Львова, які мають погане самопочуття, і тих, у яких є підозри на коронавірус, а також тих, які не уклали угоду з сімейним лікарем, зокрема тому, що були за кордоном. Ці бригади готові консультувати, приїжджати і надавати допомогу. Така послуга буде доступна вже з вівторка, 31 березня.

Гаряча лінія за тел. 0800 200 112 працюватиме в режимі робочого часу з 9.00 до 18.00. Також спільно з міським терцентром для осіб похилого віку і спільно з міським центром соціальних служб Шпиталь імені Андрея Шептицького забезпечуватиме гаряче харчування для найбільш потребуючих. Йдеться про комплексний набір на один день, в який входять сніданок, обід і вечеря.

Фахівці Центру психічного здоров’я БФ «Шпиталю Андрея Шептицького» здійснюватимуть психологічний супровід медичних працівників, які працюють у лікарнях та прийматимуть пацієнтів з підозрою або хворих на коронавірус.

«Така допомога матиме соціальне і психологічне значення, бо дасть людям впевненість. Тому важливо, щоб ми спільно, скоординовано з вами проводили цю роботу, щоб правильно розпоряджатися ресурсами, які маємо», – відзначив єпископ-помічник Львівської архиєпархії  Володимир Груца.

«Зараз відбувся такий добрий крок назустріч львів’янам з вашого боку. Це добра ініціатива і ми готові співпрацювати. Стартуємо!» – резюмував наприкінці зустрічі мер Львова Андрій Садовий.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next