АКТУАЛЬНО

Шпиталь Шептицького з робочим візитом відвідали представники БФ Святого Луки із Альтенбурга

Середа, 24 січня 2018, 13:46
19-22 січня 2018 року в діагностично-лікувальному закладі Львова – Шпиталі Шептицького тривала робоча зустріч адміністрації Шпиталю та представників БФ Святого Луки із німецького міста Альтенбург.

У жовтні 2017 року адміністратор Шпиталю отець доктор Андрій Логін та керівник Центру психічного здоров’я Володимир Станчишин  із робочим візитом відвідали клініку психіатрії, психотерапії і психосоматики благодійного фонду Євангелиста Луки.  З метою поглиблення співпраці відбувся візит-відповідь колег із лікарні Альтенбурга до Шпиталю Шептицького. Із робочим візитом прибули головний лікар клініки Святого Луки Крістіан Шефер та заступник директора благодійного фонду Ян Вестфаль. У п’ятницю гості детально познайомилися із роботою консультативно-діагностичного та паліативного відділень, дізналися про важливість діяльності проекту «Домашня опіка» та особливості роботи виїзної бригади паліативної допомоги.

Німецькі партнери провели відеопрезентацію  для персоналу Шпиталю, де висвітлили питання структури своєї клініки та особливості медичної діяльності. Важливим у співпраці між медичними закладами є взаємозв’язок між психологією та духовністю, адже в клініці Альтенбурга, як і в Шпиталі зі Львова, також працюють медичні капелани та працівники із церковної громади.

20 січня  відбулася низка зустрічей із працівниками Центру психічного здоров’я  щодо подальшого обміну досвідом, навчання та плідної співпраці. Іноземні гості відзначили особливість діяльності Шпиталю за умовами соціального підприємництва та факт реальної  медичної, соціальної та психологічної допомоги, яка надається безкоштовно тим людям, як її потребують. Це учасники АТО, члени їхніх родин, люди з інвалідністю, батьки дітей з особливими потребами,  діти із сімей із кризовими ситуаціями та багато інших.

У неділю німецькі партнери побували на Літургії в капличці Шпиталю Шептицького, ознайомилися з українською культурою, звичаями святкування Різдва, Водохреща, здійснили пішохідну екскурсію Львовом. Візит колег із лікарні Альтенбурга завершився домовленостями про можливості співпраці в галузі психічного здоров’я та новими можливостями для  розвитку статутної діяльності БФ Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами  www.spital.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next