АКТУАЛЬНО

Синкел у справах духовенства Київської архиєпархії взяв участь у зустрічі з очільником Київської області

Четвер, 15 жовтня 2020, 17:44
13 жовтня 2020 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася зустріч очільника області Василя Геннадійовича Володіна з представниками Церков та релігійних організацій Київщини. Участь у зустрічі взяв синкел у справах духовенства Київської архиєпархії протоієрей Павло Локоть.

Як розповів о. Павло Локоть, причиною для цієї зустрічі стала невтішна динаміка поширення вірусної інфекції Covid-19. Тому темою спілкування було налагодження діалогу та співпраці між релігійними організаціями і місцевою владою задля мінімізації поширення вірусу.

У своєму виступі голова КОДА розповів про стрімкий ріст поширення вірусу в області та загалом у країні. За його словами, проблемою є висока наповненість ліжко-місць у лікарнях, нестача медичного персоналу та зростання кількості виявлених інфікованих. «Я з великою повагою ставлюсь до прав вірян, проте наше спільне завдання – мінімізувати поширення хвороби й убезпечити людей від ризику захворіти», – наголосив Василь Володін.

Також голова ОДА звернувся з проханням до духовенства вкотре нагадати вірянам про основні протиепідемічні норми.

Під час зустрічі представники релігійних організацій позитивно сприйняли заклики очільника Київщини й поділилися власним досвідом роботи з прихожанами в умовах пандемії.

Відтак протоієрей Павло Локоть запевнив керівництво області та присутніх, що всі парафії УГКЦ і Київська архиєпархія зокрема дотримуються безпекових рекомендацій і вимог. «Заради безпеки громадян, вірних та прихожан нашої Церкви всім священникам були надані інструкції та рекомендації щодо безпечної організації богослужінь, молитов та інших заходів», - зазначив синкел Київської архиєпархії.

Пресслужба Київської архиєпархії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у Світлий понеділок – день престольного празника Патріаршого собору05 травня

Хочемо сьогодні в молитві з вдячністю згадати всіх тих, які долучалися, долучаються і ще долучаться до завершення будівництва нашого...

МЕДІА
Prev Next