АКТУАЛЬНО

Синод УГКЦ до православних предстоятелів: український народ цінує нашу спільну дію та взаємну пошану

П'ятниця, 11 вересня 2015, 10:55
У традиційному листі після завершення Синоду Єпископів УГКЦ до предстоятелів православних Церков в Україні члени Синоду УГКЦ своїм братам у Христі вкотре нагадали про цінність єдності.

Як мовиться у листі до предстоятелів трьох православних конфесій в Україні, «єдність українців не тільки в Україні, а й на всій Земній кулі стала на заваді планам окупантів розшматувати нашу державу».

«І навіть якщо між нашими Церквами − спадкоємицями Київського християнства, немає повного сопричастя, український народ цінує нашу спільну дію та взаємну пошану. Це слугує живим і цілющим свідченням для плекання єдності й порозуміння в народі. Молімося, щоб Господь дарував нашим Церквам духовні сили бути проповідниками Божої істини та єднання в Христі», – переконують єпископи Синоду УГКЦ.

Листи надіслано Святішому Патріарху Київському і всієї Русі-України Філаретові, Предстоятелю Української Православної Церкви Київського Патріархату; Блаженнішому Онуфрієві, Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Православної Церкви; та Блаженнішому Митрополиту Макарієві, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next