АКТУАЛЬНО

Синод УГКЦ до православних предстоятелів: український народ цінує нашу спільну дію та взаємну пошану

П'ятниця, 11 вересня 2015, 10:55
У традиційному листі після завершення Синоду Єпископів УГКЦ до предстоятелів православних Церков в Україні члени Синоду УГКЦ своїм братам у Христі вкотре нагадали про цінність єдності.

Як мовиться у листі до предстоятелів трьох православних конфесій в Україні, «єдність українців не тільки в Україні, а й на всій Земній кулі стала на заваді планам окупантів розшматувати нашу державу».

«І навіть якщо між нашими Церквами − спадкоємицями Київського християнства, немає повного сопричастя, український народ цінує нашу спільну дію та взаємну пошану. Це слугує живим і цілющим свідченням для плекання єдності й порозуміння в народі. Молімося, щоб Господь дарував нашим Церквам духовні сили бути проповідниками Божої істини та єднання в Христі», – переконують єпископи Синоду УГКЦ.

Листи надіслано Святішому Патріарху Київському і всієї Русі-України Філаретові, Предстоятелю Української Православної Церкви Київського Патріархату; Блаженнішому Онуфрієві, Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Православної Церкви; та Блаженнішому Митрополиту Макарієві, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next