АКТУАЛЬНО

Снятинському будинку-інтернату для дітей-інвалідів та сиріт подарували автомобіль швидкої допомоги

Четвер, 17 жовтня 2013, 09:30
Завершенням минулорічної програми «Святий Миколая іде до сиріт» і одразу ж символічним початком цьогорічної Миколаївської акції став довгоочікуваний і такий бажаний подарунок для Снятинського дитячого будинку-інтернату. Вищезгаданий заклад є домівкою для більше ніж ста вихованців. Однією зі спільних мрій та величезною потребою для них завжди був автомобіль швидкої допомоги. Можна собі уявити їхню радість, коли вони дізналися, що їхня мрія вже їде!

Спеціалізована «швидка», обладнана за останніми новинками техніки, – подарунок Мальтійської служби допомоги єпархії Тріра та Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська. Особлива подяка Романові Чурі, механіку МСД Івано-Франківська за технічну підтримку.

Ось так успішно закінчилася торішня програма «Святий Миколай іде до сиріт». Нехай же цей довгоочікуваний подарунок буде добрим стартом для цьогорічної акції і своєрідним запевненням, що всі мрії здійснюються!

Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next