АКТУАЛЬНО

Соборування у Першій Київський дитячій лікарні

Четвер, 02 квітня 2009, 20:44
1 квітня 2009 року в каплиці Преподобного Агапіта Києво-Печерського, у Першій Київській дитячий міській лікарні по вул. Богатирській відбулося Таїнство Соборування (Єлеопомазанням).
1 квітня 2009 року в каплиці Преподобного Агапіта Києво-Печерського, у Першій Київській дитячий міській лікарні по вул. Богатирській відбулося Таїнство Соборування (Єлеопомазанням). Це Таїнство було уділено священиками о. Віталієм Воєцою (капеланом цієї лікарні), о. Мирославом Латинником (м. Ірпінь) та о. Петром Жуком (м. Вишгород). На молитві чисельно зібралися маленькі пацієнти з батьками та вільний від своїх безпосередніх обов'язків медичний персонал з хірургічного, ортопедичного та неврологічного відділень даної лікарні. Після спільної молитви та проповіді о. Петра Жука, усім присутнім було роздано образочки на молитовну згадку про це дійство. "Опіка над вищезгаданими відділеннями цієї лікарні триває вже кілька років поспіль. У вівторок та четвер спільно молимось Молебень за недужих, а у неділю відправляється Божественна Літургія. Хворі та лікарі активно користають з нагоди до молитви та завжди чисельно присутні у каплиці", - розповів о. Віталій Воєца, капелан Першої Київської дитячої лікарні.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next