АКТУАЛЬНО

“Софія Київська — мудрість народу, що народився у благодатних водах Володимирового хрещення”, — Блаженніший Святослав у Посланні до вірних

Понеділок, 21 січня 2019, 09:52
Мудрість Церкви та народу є запорукою перемоги України, снаги народу та його невмирущості. На цього наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у Посланні “Наша Свята Софія” (у частині “Софія Київська — дороговказ до вічної мети дітей Української Церкви та народу”) з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави.

“Софія Київська — мудрість народу, що народився у благодатних водах Володимирового хрещення. Відтоді євангельські цінності лягли в основу властивого нам світогляду, стали нормами організації суспільного побуту”, — підкреслив у своєму Посланні духовний лідер греко-католиків.

А згодом додав: “Плекання української родини як домашньої Церкви, що зберегла наше церковне життя впродовж років найсуворіших переслідувань, передавання віри батьків майбутнім поколінням як найдорожчого національного скарбу та навіть сам процес державотворення в нашій історії пройняті сяйвом Божої Премудрості. Її світло вчить нас любити свій народ і його соборну державу... На шляху до Небесної Батьківщини ми покликані втілювати Софію Божу в нашу українську дійсність, будувати справедливий світ, творити цивілізацію миру та любові”.

Предстоятель у Посланні зазначив, що спільна пам’ять українців, відкрите серце та дружня рука, простягнута до православних братів, — шлях у майбуття, а мудрість — це наша Софія Київська.

“Мудрість Церкви та народу є запорукою нашої перемоги, нашої снаги та невмирущості. Саме вона в силі й благодаті Святого Духа проведе нас через відповідальний вибір у цьому році, оновить і зміцнить нашу державу та забезпечить перемогу й мир, розвиток і процвітання українського народу. Софія Київська є тією внутрішньою силою, яка без тривоги та страху веде наш народ у майбутнє особливим цивілізаційним шляхом”, — зауважив наприкінці Послання Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Дев’яносто один рік тому відбулася архиєрейська хіротонія о. д-ра Івана Лятишевського26 січня

26 січня минає 91 рік від дня, коли в 1930 році в катедральному соборі Воскресіння Христового м. Станіславова відбулася архиєрейська...

МЕДІА
Prev Next