АКТУАЛЬНО

Сьогодні греко-католики Польщі та України звершують духовне паломництво до Ченстохови на Ясну гору

П'ятниця, 19 червня 2020, 12:18
19 червня 2020 року о 13.30 за польським час (український час 14:30) відбудеться Проща вірних Української Греко-Католицької Церкви Польщі та України до Ченстохови на Ясну гору.

Прощу, яка була запланована на 4 липня 2020 року, перенесли через пандемію коронавірусу.

У прямому ефірі на телеканалі TRWAM транслюватиметься Божественна Літургія з каплиці Матері Божої. Молитву очолить високопреосвященний владика Євген Попович, митрополит Перемишльсько-Варшавський, у співслужінні з владикою Володимиром Ющаком, єпархом Вроцлавсько-Гданським, і духовенством.

«У час змагань з епідемією запрошуємо вас на Духовну прощу до Матері Божої, щоб за Її посередництвом і опікою отримати здоров’я душі й тіла, знайти потіху, силу у вірі та надії. Надіємося, що наступного року проща до Матері Божої на Ясну гору в Ченстохові відбудеться вже у звичайному режимі за участю численних вірних нашої Церкви Польщі та України. Запланований термін – 03.07.2021 р., у першу суботу липня. Запрошуємо вас до спільної молитви!» - йдеться в повідомленні пресслужби Вроцлавсько-Гданської єпархії.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next