АКТУАЛЬНО

Сьогодні львів’яни запрошують об’єднатися у спільній молитві за єдність усіх християн

Середа, 22 січня 2020, 11:12
Сьогодні, 22 січня, о 19.00 год, у львівському Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться щорічна екуменічна Молитва за єдність християн та мир в Україні. У спільному молебні візьмуть участь представники християнських Церков та спільнот Львова.

Організовує захід Інститут екуменічних студій УКУ.

Матеріали до Всесвітнього тижня молитов за єдність християн 2020 підготували християни Церкви Мальти та Гоцо. 10 лютого багато християн Мальти святкують празник кораблетрощі св. ап. Павла, через що християнська благовість прийшла на ці острови. Текст із Апостольських Діянь, який читається на це свято, був вибраний як основний для цьогорічного Тижня молитов. Історія починається з того, що Павла відсилають до Риму як в’язня (Ді. 27.1).

«Хоча Павло перебуває в кайданах, однак Божа місія продовжує здійснюватися через нього. Сьогодні багато людей стикаються з такими ж бурями і на тому ж морі. Ці самі місця, згадані в читанні (27. 1, 28. 1), також містяться в розповідях про сучасних мігрантів. Людська байдужість приймає різні форми: байдужість тих, хто продає місця відчайдушним людям на небезпечних для плавання суднах; байдужість тих, хто вирішує не висилати рятувальні катери; і байдужість тих, хто відсилає судна з мігрантами назад. Коли християни разом стикаються з цими міграційними кризами, ця історія ап. Павла ставить перед нами певні виклики, які потрібно приймати і вирішувати», – кажуть організатори екуменічної молитви.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://dyvensvit.org

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Спільна молитва: у чому її сила?04 липня

У восьмому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава Церкви продовжив розважати над способом молитви. Цього...

МЕДІА
Prev Next