АКТУАЛЬНО

Сьогодні у Львові розпочинається фестиваль літургійної музики

П'ятниця, 10 січня 2020, 18:29
У Львові вдруге відбудеться фестиваль традиційного церковного співу «Днесь рождається від Діви». Події заплановані в різних локаціях міста з 10 до 14 січня. Про це інформує видання ZAXID.NET

У фестивалі візьмуть участь хорові колективи, співочі групи та окремі співці-протопсалти з християнських Церков. Серед них — вже відомі львів’янам хор вірменського собору та собору Святого Юра, хорова капела «Дударик», камерний хор «Київ», театральний центр Наталки Половинки «Слово і голос», а також учасники з інших міст України. Вперше на коляду до Львова приїде церковний хор з Торонто, презентуватиме традиційні колядки та авторські, які написали канадські композитори українського походження.

Окрім виступів, заплановані й відкриті лекції, наукові заходи, святкові богослужіння, майстер-класи з традиційного церковного співу, діалогічні майданчики.

Фестиваль триватиме п’ять днів і його події заплановані у храмах і монастирях Львова, Національному музеї імені Андрея Шептицького, Українському католицькому університеті та інших локаціях. Великий гала-концерт фестивалю відбудеться у неділю, 12 січня, у храмі Преображення Господнього на вул. Краківській, 21. Початок о 19:00.

«Головна мета заходу — доносити до широкого загалу Церкви і поціновувачів літургійного мистецтва багату спадщину вітчизняної літургійної культури, відкривати свіжий погляд на передання як на універсальний світоглядний феномен», — кажуть організатори.

Захід організовує львівський літургійний центр «Передання» з благословення митрополита Львівського Ігоря Возьняка.

Додамо, що літургійний центр «Передання» традиційно влаштовує такі заходи до великих релігійних свят, зокрема Воскресіння та Покрови Богородиці.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next