АКТУАЛЬНО

Сьогодні владиці Петрові (Стасюку) – 75!

Понеділок, 16 липня 2018, 13:10
16 липня 2018 року свій 75 день народження святкує владика Петро (Стасюк), правлячий єпископ Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла та голова Патріаршої катехитичної комісії. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, від себе та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав ювіляра із знаменною датою. Предстоятель УГКЦ переконаний, що служіння та плідна праця владики Петра принесла багато корисних плодів для нашої Церкви.

«У цей день вітають та моляться за Вас не тільки духовенство й вірні єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Австралії, але й ціла наша Церква. Хоча фізично перебуваєте на іншому континенті, проте Ваша активність для потреб матірної Церкви в Україні заслуговує окремого відзначення. Ваша праця в Патріаршій комісії принесла чималі результати. Різні катехитичні програми, конференції, тренінги, видання допоміжної літератури, формування інститутів катехитичного служіння – це лишень малий перелік Ваших здобутків», – зазначив Блаженніший Святослав у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ.

На думку Глави Церкви, найбільшим плодом діяльності владики Петра стало видання Катехизму УГКЦ «Христос – наша Паска», через який всіма доступними мовами промовляється слово Божої правди до вірних.

Окрім цього, Предстоятель наголосив на активній участі владики в Синодах Єпископів УГКЦ, яка сприяла прийняттю багатьох важливих рішень.

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед яких живете, ясним світильником Божої правди й добрим пастирем Христового стада», – щиро побажав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next