АКТУАЛЬНО

Сокальсько-Жовківському єпископу Михайлу Колтуну присвоїли почесне звання Doctor honoris causa

Середа, 16 жовтня 2019, 12:43
15 жовтня у Львівському національному аграрному університеті відбулася академія з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Особливістю святочної академії стало присвоєння найвищої нагороди університету – Doctor honoris causa, єпископу Сокальсько-Жовківському Михайлу Колтуну за значний внесок у розвиток навчального закладу, великий внесок у формування студентської молоді, відродження УГКЦ та плідну співпрацю з ЛНАУ.

Ректор ЛНАУ Володимир Снітинський згадав шлях служіння владики від священника до єпарха Сокальсько-Жовківського та важкі часи переслідування Церкви.

Владика Михайло звернувся до присутніх і закликав шанувати і розвивати таланти, які Бог дає кожному з нас: «Скільки є нас, стільки є талантів. Важливо відкрити для себе життя, зробити його цікавим, наповнити любов’ю до України, Церкви, наповнити себе любов’ю. Ми повинні розвивати свою гідність, яку нам дає Господь, набувати її у своєму житті, присвячувати себе для когось. Робімо все з любові, як Бог творив цей світ, дав нам життя і з любов’ю чекає нашого навернення. Любов Божа подарувала нам життя і веде нас до спасіння». На завершення владика подякував за відкритість і щирість у діленні віри: «Йдімо далі перемагаючи зло – добром, щоб побачити те, що нам обіцяє Господь, а Він нам обіцяє мир, обіцяє любов. Якщо ми будемо виконувати це і любити ближнього, тоді переможемо».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.sokaleparchy.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next