АКТУАЛЬНО

«Соціальне служіння - це основа християнського обличчя віруючої людини» , - протоієрей Роман Сиротич

Четвер, 20 вересня 2018, 10:49
17 вересня 2018 року в Києві відбувся тренінг «Соціальне служіння в парафії – активізація громади: заснування парафіяльного осередку соціального служіння».

Захід провели в рамках проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні», який впроваджується Карітасом. Учасниками тренінгу стали соціальні команди Київської архиєпархії, які активно розвивають служіння ближнім у своїх парафіях.

Під час зустрічі протоієрей Роман Сиротич, синкел соціального служіння Київської архиєпархії УГКЦ, наголосив на тому, що соціальне служіння є основою християнського обличчя віруючої людини, бо тоді віра втілюється в ділах. «Саме тому сьогодні наші команди соціального служіння занурюються у практичну роботу – організацію парафіяльних осередків», - зазначив священик.

Після цього присутні обговорили шляхи та способи втілення парафіяльних соціальних програм. Окрім цього, вони зробили SMART-аналіз та запланували свою діяльність на ближчий час.

Також під час зустрічі відбулася праця з посібником із соціального служіння – «Любов’ю служіть один одному». На прикладі окремих частин книжки учасники обговорили низку важливих питань, які стосуються підвищення рівня соціального служіння в парафіях.

Прес-служба Київської архиєпархії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next