АКТУАЛЬНО

Спільна молитва з нагоди Дня гідності та свободи відбулася у Львові

Четвер, 23 листопада 2017, 10:26
21 листопада 2017 року у Львові з нагоди Дня гідності та свободи біля пам’ятника Т. Шевченка було проведено спільну екуменічну молитву за Україну та її захисників.

У ній взяли участь: владика Михайло (Колтун), Єпарх Сокальсько-Жовківський, владика Володимир (Груца), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, владика Григорій (Комар), Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, численне духовенство, а також представники інших конфесій.

Слово виголосив Владика Михайло: «Народе, гідний любові Божої і любові людської! Ми, що з’єднані цією любов’ю між собою, сьогодні заносимо молитву до Бога за нашу землю, за наш народ, за наші з вами здобутки та цінності, за нашу гідність…Господи, благослови наше життя, допоможи нам збагнути Твою Любов до нас, щоб ми могли її сприйняти та ділитися нею…

Ми сьогодні висловлюємо подяку нашим воїнам, які з відвагою та з любов’ю до Батьківщини захищають наше життя. Ми низько кланяємося за подвиг, виражений єдністю нашого народу на майданах міст і сіл, у здобутті кращого майбутнього для України. Втішаймось тим, що Бог веде нас своїм благословенням в завтрашній день, день, який буде сповнений правдивою свободою та гідністю».

Фото – Валентина Євтушок

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sokaleparchy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next