АКТУАЛЬНО

Спільна просфора та подячна Літургія на закінчення навчального семестру у Львівській духовній семінарії

Субота, 27 грудня 2008, 11:26
26 грудня 2008 року у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа завершився останній день зимової сесії 2007-2008 навчального року.
26 грудня 2008 року у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа завершився останній день зимової сесії 2007-2008 навчального року. Ввечері відбулася спільна урочиста вечеря, яка ознаменувала остаточне завершення осіннього семестру та початок зимових вакацій. На початку вечері отець-ректор Святослав Шевчук звершив обряд Спільної просфори і, роздаючи кожному студентові частичку благословенного хліба з медом, побажав веселих свят та доброго Нового року. Під час вечері також відбувся виступ семінарійного октету "Теофорос" та хору, у виконанні яких прозвучали традиційні українські колядки. На завершення вечері о. Святослав зазначив, що цією спільною вечерею ми дякуємо Богу за добрий та плідний семестр. Рівно ж окрему вдячність о. Святослав висловив отцям-префектам, які "в особливий спосіб дбають про добро всієї семінарійної спільноти". Наступного дня, 27 грудня, отець-ректор Святослав Шевчук у співслужінні з отцями-настоятелями семінарії очолив подячну Божественну Літургію на закінчення навчального семестру. У своїй проповіді о. Святослав наголосив на важливості часу очікування у нашому житті, часу, який зі зближенням Різдва Христового стає інтенсивнішим, бо очікування пов'язане з його звершенням. "Чим більше людина шукає Бога, тим ближче Бог є до неї. Постава чекання є дуже притаманною рисою життя християнина між першим (Воплочення та Різдво Спасителя) і останнім приходом Христа у славі. Але між першим і останнім є ще один прихід Ісуса Христа, який здійснюється у тиші – прихід до того серця, яке Його очікує. Тому, повернувшись додому не гасіть світильника, не випускайте з рук ознак очікування, бо Христос надходить! Нехай той час, який ми тепер розпочинаємо буде часом ділення радості, часом у якому віднайдемо новонародженого Христа, який приходить у вигляді маленького дитяти", -  закликав проповідник. На закінчення Літургії отець-ректор Святослав також привітав із 98-літнім ювілеєм о. Миколая Пристая та окропив всіх семінаристів освяченою водою.

Тарас Остафіїв,

Тарас Гавришко,

Медіа-центр Львівської духовної семінарії Святого Духа

www.lds.lviv.ua
ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next