АКТУАЛЬНО

Спільне соціальне служіння - тема зустрічі патріаршого економа з директорами БФ «Карітас»

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 12:26
Цими днями в Києві проходить зустріч директорів регіональних осередків Благодійного фонду «Карітас», на яку було запрошено патріаршого економа УГКЦ о. Любомира Яворського.

Патріарший економ презентував свою візію розвитку соціального підприємництва та соціального служіння в УГКЦ, відновлення справи митрополита Андрея Шептицького та його соціально-економічної доктрини. У програмі розвитку економату Патріаршої курії УГКЦ закладена місія «Мудрої справи»: духовний і матеріальних розвиток громад через пошук можливостей та реалізацію потенціалу.

Отець Любомир подякував президенту Карітасу та директорам локальних осередків фонду за вагомий внесок у соціальне служіння нашої Церкви та підтримку місцевих осередків по всій Україні. «У час найбільшого запиту суспільства на допомогу потребуючим Карітас є тим центром, який завжди служить людям. Про це знають не лише в Україні, а й далеко за її межами», - наголосив патріарший економ.

Розуміємо, що лише спільними зусиллями нам вдасться реалізувати амбітні плани щодо соціального служіння нашої Церкви, створити соціальні підприємства і відповісти на ті виклики, що постають тепер перед українським суспільством. З цією метою Економат проводить дослідження потреб громад щодо розвитку соціального підприємництва і учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю і обмін досвідом задля розвитку традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, базуючись на християнських цінностях.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next