АКТУАЛЬНО

Спільноті УМХ з Луцька виповнилося 27 років

Понеділок, 12 лютого 2018, 11:44
11 лютого молодіжна спільнота «Українська молодь — Христові», що діє при луцькому монастирі Святого Василія Великого, відсвяткувала 27 річницю від свого заснування у м. Луцьку.

Урочистості розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Луцький екзарх Йосафат (Говера) у співслужінні з настоятелем монастиря о. Терентієм Цапчуком, ЧСВВ, та духівником спільноти о. Юліаном Хомечком, ЧСВВ. 

У проповіді владика висвітив історію заснування та діяльності організації «Українська молодь— Христові» в Україні загалом і на Волині зокрема. Він наголосив на важливості служіння молоді в Церкві та в тому середовищі, де кожен перебуває в повсякденному житті.

Під час Божественної Літургії відбулася посвята в УМХ Оксани Чесак. Разом з усіма членами спільноти вона молитвою, яку уклав митрополит Андрей Шептицький, прирекла вірність Христові.

Архиєрейська Літургія завершилася многоліттями та вітальними словами духовних провідників. Продовжилося святкування в затишній атмосфері спільними спогадами, частуванням, інтелектуальними іграми.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.osbm.lutsk.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next