АКТУАЛЬНО

Спільнота «Українська молодь – Христові» прийняла нових членів

Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:32
20 жовтня у храмах УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці та Пресвятої Трійці м. Тернополя і 13 жовтня у храмі Cвятого Миколая Чудотворця м. Теребовля відбувся чин прийняття нових членів спільноти «Українська молодь – Христові». Після Святих Літургій кандидати на вступ в організацію, поклавши руку на Євангеліє, заприсягнули на вірність Христові та отримали УМХівську відзнаку - хустинку.

У Теребовлянському осередку святу присяги передували молитовні чування, які організував о. Петро Мушинський.

Одразу після присяги в парафії Пресвятої Трійці розпочалися вибори нової управи осередку. Цього дня за діяльність у 2019 році прозвітувала ексголова Юлія Горішна, а відтак було обрано нового голову осередку. Ним став Віктор Драгущак. Вибори управи УМХівського осередку храму Покрови Пресвятої Богородиці заплановані на 23 жовтня.

Згодом дружня УМХівська родина разом з гостями свята молилася Молебень до Пресвятої Богородиці у храмі Покрови. Духівник о. Олег Харишин виступив із вітальним словом і наголосив, що «хустинка, яку ми тримали, є знаком Божої опіки та захисту, пам'ятаймо, що Господь Своєю благодаттю світить та зігріває кожного з нас».

Святкування продовжилося в актовому залі 3 корпусу Галицького коледжу. Координатор УМХ у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Ірина Драгущак привітала УМХівців зі святом та представила фотопрезентацію, відновивши спогади про заходи, здійснені УМХівцями у 2019 році, зокрема І УМХівську прощу. З вітальним словом також виступили голови усіх осередків. Сюрпризом вечора стали виступи УМХівців з піснями про свою організацію.

Тернопільські УМХівці отримали подарунки й теплі слова від гостей, а саме спільноти УМХ Козови, УМХ Новий Розділ, Миколаїв, товариства "Обнова", спільноти "Бетел" та представників комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Упродовж вечора для молоді лунала жива українська музика, а щоб мати силу танцювати, усі частувалися на фуршеті різними смаколиками. У перерві між запальними танцями відбулася нова версія гри "Морський бій". Дві команди учасників відповідали на каверзні питання про діяльність організації "Українська молодь – Христові" або виконували творчі завдання.

На завершення вечора голови осередків урочисто розрізали УМХівський торт.

До слова, особливістю цьогорічних святкувань стало те, що до спільноти УМХ, шляхом складання присяги, долучилися також священники. Так, 13 жовтня присягу на вірність Христові склав о. Володимир Наконечний (осередок смт Козова), а 20 жовтня - о. Олег Харишин (Тернопільський осередок).

http://www.tze.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next