АКТУАЛЬНО

Справжній лідер – хто він? Тема чергової зустрічі Школи християнського аніматора в Івано-Франківській архиєпархії

Вівторок, 13 березня 2018, 10:52
«У Хрестопоклонну неділю намагаймося дивитися на Хрест як на ціну, яку Ісус заплатив за наше спасіння», – такими словами звернувся о. Михайло Віхоть до учасників Школи християнського аніматора, котра уже вшосте відбувається з благословення Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина). Традиційно місцем зустрічі є Католицька школа-гімназія святого Василія Великого.

День розпочався із тренінгу на тему «Лідерство». Спікерами були: п. Ірина Капраль – психолог-аніматор, та о. Петро Майба – керівник напряму католицького шкільництва комісії у справах освіти та виховання УГКЦ. Доповідачі поділилися знаннями про те, яким повинен бути справжній лідер. «Основною характеристикою лідера не є набір вмінь і навичок. Істинний лідер – той, хто віддає себе заради ближнього, якого Господь посилає в цю хвилину», – саме ці слова стали підсумком тренінгу.

Трохи розворушитися та помізкувати учасникам школи допомогли Софія Дубовик і Василь Кінах, провівши практичний тренінг з «Ігрології». Кожен із учасників школи мав нагоду не лише побавитися в захоплюючі ігри, а й навчитися чогось нового, щоб згодом передати це дітям.

Насамкінець гості з національної скаутської організації «Пласт» розповіли про свою діяльність, а також навчили майбутніх аніматорів в'язати різноманітні «скаутські» вузли. Недільний день, 11 березня, завершився спільною подячною молитвою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Церква - приклад свідчення істини»25 березня

"Мабуть, буде важко повірити, але сьогодні мучеників є більше, ніж у перші століття", - сказав Папа Франциск у своєму молитовному наміренні...

МЕДІА
Prev Next