АКТУАЛЬНО

Стрийський єпархіальний Центр розвитку дітей та молоді імені святого Івана Павла ІІ розпочинає працю з дошкільнятами

Середа, 26 серпня 2020, 14:25
Єпархіальний Центр розвитку дітей та молоді імені святого папи Івана Павла ІІ працює у Стрийській єпархії з 2016 року. Це перший такого типу розвивально-навчальний заклад в єпархії. Його метою є формування у дітей християнського світогляду та цінностей, що ґрунтуються на Святому Письмі, традиції та навчанні Церкви, а також всебічний розвиток особистості та підготовка до школи. Цього року вже вп’яте Центр запрошує дітей дошкільного віку на навчання за програмами ранній розвиток (3-4 роки) та підготовка до школи (5-6 років). Протягом навчання діти зможуть вивчати англійську мову, математику, граматику та предмет «Я і довкілля».

Увесь процес навчання розроблений на основі сучасних методик, згідно з програмними вимогами дошкільної освіти та відповідно до кожної вікової групи дітей. У підготовці дітей використовуватимуться інтерактивні методи праці та індивідуальний підхід до кожного вихованця. Усі маленькі учасники поділені на групи та мають можливість займатися з кваліфікованими педагогами. Заняття в Центрі тривають з вівторка до п’ятниці від 11:00 до 16:00 та розпочинаються і закінчуються спільною молитвою. У перервах між заняттями відбувається цікава розважальна програма. За кожен день присутності в центрі діти отримують спеціальну винагороду – «ангелятко».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://stryiugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрету» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next