АКТУАЛЬНО

Студент Івано-Франківської академії Івана Золотоустого презентував збірник духовних творів Миколи Леонтовича

Четвер, 10 жовтня 2019, 10:35
9 жовтня 2019 року за ініціативи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулася презентація збірника перекладів духовних творів Миколи Леонтовича для чоловічого хору, упорядником якого є студент п’ятого курсу Олексій Стронський.

Захід проходив у Івано-Франківській семінарії імені святого священномученика Йосафата.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконувач обов’язків ректора Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, кандидат богослов’я, доцент, протоієрей Василь Гоголь.

Олексій Стронський і музичний консультант та співредакторка видання Оксана Федорик розповіли присутнім про те, як народилась ідея створення цього збірника, зупинилися на основних етапах його формування та закликали присутніх до вивчення і дослідження багатої мистецької спадщини.

Перед учасниками презентації виступили провідні прикарпатські мистецтвознавці: Ігор Дем’янець – художній керівник Івано-Франківської обласної філармонії, кандидат мистецтвознавства, Петро Чоловський – доцент кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету iмені Василя Стефаника, заслужений працівник культури України, Галина Стасько – доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, викладач сольного і камерного співу, кандидат педагогічних наук, Андрій Жук – голова студентського самоврядування Академії. Зокрема, пан Ігор Дем’янець подарував для бібліотеки Академії найновіше повне видання творів Миколи Леонтовича.

Презентацію супроводжував хор Івано-Франківської семінарії «Благовіст» під керівництвом Олексія Стронського.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ifaiz.edu.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Груца: «Вчуся не витрачати життєву енергію на образи, водночас стараюся сміятися з самого себе»03 липня

В нашій Церкві у звичному ритмі життя маємо можливість час від часу зустрічатися з єпископами під час Архиєрейських Літургій, з нагоди певних...

МЕДІА
Prev Next