АКТУАЛЬНО

Студенти Івано-Франківській академії Івана Золотоустого провели брейн-ринг «Чи добре я знаю Шевченка?»

Четвер, 12 березня 2020, 11:33
10 березня 2020 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся студентський брейн-ринг «Чи добре я знаю Шевченка?».

Автори ідеї – директор академічної бібліотеки Іванна Стрихар та голова студентського самоврядування Андрій Жук.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся проректор з навчально-методичної роботи Академії Андрій Чорненко. Модерував брейн-ринг Андрій Жук.

У творчому заході взяли участь команди студентів усіх курсів академії. У складі журі були проректори академії Андрій Чорненко і Олег Білоус та директор бібліотеки Іванна Стрихар.

Брейн-ринг проходив у пізнавально-творчому форматі, під час якого студенти проявляли свої здібності у знанні літературно-мистецької спадщини та біографії поета. Значну увагу було приділено Шевченку як художнику.

Творче змагання супроводжували студенти та працівники академії, які читали поезію Кобзаря.

Переможцями брейн-рингу стала команда студентів четвертого курсу, вони отримали цінні подарунки та почесну грамоту від виконувача обов’язків ректора академії Василя Гоголя. Усі учасники брейн-рингу були нагороджені подарунками від ректорату академії.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ifaiz.edu.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next