АКТУАЛЬНО

Студенти Львівської духовної семінарії здійснили паломництво до Києва

Понеділок, 25 березня 2019, 10:08
Студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа з Центру душпастирювання військовослужбовців здійснили паломництво до Києва.

23 березня 2019 року вони взяли участь у Святій  Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Вони провадили Богослужіння в центральному соборі УГКЦ своїм співом разом із братами – семінаристами, які належать до ЦДВ, що діє при  Київській Трохсвятительській семінарії.

Опісля заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, провів екскурсію Патріаршою курією, а також розповів про основні напрямки діяльності і проекти Департаменту військового капеланства. Згодом отець прочитав лекцію, в якій особливим чином наголосив на основному завданні військового капелана. Після зустрічі духівник Центру душпастирювання військовослужбовців о. Іван Глова подякував за теплу зустріч о. Андрію і братам з Київської семінарії та висловив сподівання на подальшу співпрацю. 

Західне бюро «живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Спосіб молитви: як це – молитися безперестанку?27 червня

У сьомому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав серію роздумів про спосіб молитви....

МЕДІА
Prev Next