АКТУАЛЬНО

Студенти Львівської духовної семінарії здійснили паломництво до Києва

Понеділок, 25 березня 2019, 10:08
Студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа з Центру душпастирювання військовослужбовців здійснили паломництво до Києва.

23 березня 2019 року вони взяли участь у Святій  Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Вони провадили Богослужіння в центральному соборі УГКЦ своїм співом разом із братами – семінаристами, які належать до ЦДВ, що діє при  Київській Трохсвятительській семінарії.

Опісля заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, провів екскурсію Патріаршою курією, а також розповів про основні напрямки діяльності і проекти Департаменту військового капеланства. Згодом отець прочитав лекцію, в якій особливим чином наголосив на основному завданні військового капелана. Після зустрічі духівник Центру душпастирювання військовослужбовців о. Іван Глова подякував за теплу зустріч о. Андрію і братам з Київської семінарії та висловив сподівання на подальшу співпрацю. 

Західне бюро «живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next