АКТУАЛЬНО

Студенти УКУ колядували в Національній академії сухопутних військ

П'ятниця, 01 лютого 2019, 11:35
31 січня студенти Українського католицького університету з різдвяним вертепом завітали до курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові. Представлення вертепу відбулося в храмі Архистратига Михаїла, що знаходиться на території навчального закладу.

Уже традиційно, повернувшись додому після виступів у Донецькій та Луганській областях, молодь УКУ поділилася радістю від народження Божого Сина з майбутніми офіцерами ЗСУ. Після спільної коляди студенти подякували молодим військовим за сміливий вибір захищати рідну землю та народ. У свою чергу о. Андрій Хомишин, капелан військового навчального закладу та настоятель храму Святого архистратига Михаїла, подякував колядникам за щирі привітання, гарний різдвяний вертеп, милозвучну коляду та побажав студентській молоді творчих успіхів у їхній клопіткій волонтерській праці.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА26 квітня

Дорогі в Христі браття і сестри! У цей світлий, радісний день прагну привітати всіх вас із Пасхою Господньою. Нехай світло Христа – Сонця...

МЕДІА
Prev Next