АКТУАЛЬНО

Студенти вінницького вузу разом із парафіяни храму УГКЦ відвідали дитячий будинок-інтернат для дітей із вадами розумового розвитку

Вівторок, 01 квітня 2014, 15:41
27 березня 2014 року студенти Вінницького соціально-економічного інституту Університет "Україна" спільно з парафіянами храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ відвідали дитячий будинок-інтернат для дітей із вадами розумового розвитку, що знаходиться у смт Стрижавка на Вінниччині. Нині там проживає і навчається близько 150 вихованців. Про це повідомляє прес-центр парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Вінниці.

 «З привітною усмішкою на обличчі нас зустрів директор інтернату, який відразу запропонував нам оглянути умови, в яких проживають і навчаються діти. Нам було дуже цікаво поглянути на те, чим вони займаються і що їх цікавить. Крокуючи коридорами, ми зайшли до рукодільної майстерні. Нас здивували різні вироби: вишивка, в’язання, бісероплетіння, малювання. Ми були вражені, коли побачили також спортивні досягнення юних футболістів, адже вони на міжнародному рівні гідно представляють Україну», - поділилася своїми враженнями  Лілія Антипіна, студентка.

Додамо, що студентів супроводжували Олександр Кабзюк та Тетяна Вдовиченко, викладачі інституту, а також ієромонах Теодосій Савчук, ВС.

Такі заходи мають давати нам добрий урок, з якого ми повинні робити належні висновки, як, наприклад, це зробила для себе студентка Галина Мацнєва: «Ми щиро дякуємо тим людям, які допомагають та піклуються про дітей, що так потребують цього. Отож, давайте робити добрі справи, бути милосердними, не забувати ближнього, допомагати та підтримувати одне одного у важкі хвилини. Усі ми люди і всі ми рівні перед Господом!»

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next