АКТУАЛЬНО

Студентська команда УКУ може взяти участь у міжнародних судових змаганнях у Вашингтоні

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:56
Цього року студентська команда Магістерської програми УКУ з прав людини дебютувала у 23-му Українському національному раунді мут-корту з міжнародного права імені Ф. Джессапа, який проходив у м. Києві 9-11 лютого 2018 року. За результатами раунда команда УКУ зможе продовжити змагання у Вашингтоні.

У змаганнях, участь у яких брало 11 команд, команда Магістерської програми УКУ з прав людини вийшла до півфіналу. Також Наталя Субботіна, студентка УКУ, перемогла в номінації «Найкращий спікер».

Організатори змагань повідомили, що команда може взяти участь у міжнародних змаганнях, які проходитимуть у Вашингтоні протягом 1-7 квітня 2018 р., у статусі exhibition team – команди, яка показала найкращий результат з-поміж команд університетів, які вперше брали участь у змаганнях Джессап.

До складу уківської команди увійшли: Остап Гункевич, Кирило Король, Наталя Субботіна, Олександр Кожуха, Вікторія Анна Олійник. Тренер команди – Тарас Цимбрівський.

Незабаром Школа права УКУ розпочне фандрейзинг для забезпечення участі команди УКУ у змаганнях у квітні у Вашингтоні. Якщо Ви або Ваша компанія бажаєте зробити свій внесок у цю участь – пишіть нам на ih@ucu.edu.ua.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ucu.edu.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next