АКТУАЛЬНО

Студентська молодь Львова взяла участь у молитовних чуваннях в студентському храмі

П'ятниця, 19 квітня 2019, 12:31
16 квітня 2019 року у Львові, у храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького, відбулися молитовні чування для студентської молоді.

Розпочалися вони з Літургії Напередосвячених Дарів та продовжилися науками, які проводили семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Тема чувань «Іти за Христом». А отже говорили про дорогу до Бога і з Богом, а також про різні події та виклики, які супроводжують цей шлях. «Усі люди покликані до учнівства. Спасіння кожному дається просто так, а за учнівство доводиться платити. Людина стає вдячною за страждання тоді, коли починає розуміти справжній їхній сенс. Саме через страждання кожен може доторкнутися до ран Христа».

Також молодь переглянула невеличкий фільм «Цирк метеликів» і обговорила його. Фільм відтворює життя людини, яку всі вважають потворною, а себе «стандартно-нормальними». Проте детально подивившись і проаналізувавши його, можна цілком впевнено сказати, що Бог завжди присутній у час наших страждань, потрібно лише навчитися приймати їх і віднаходити в них радість, а також приймати інших, краса яких нестандартна та не зрозуміла для більшості.

Під час чувань брати супроводжували своїм співом Ісусову молитву та пісні Тезе з роздумами під гітару.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Воздвиженням22 вересня

Бо так Бог полюбив світ, що віддав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує, не загинув, а мав життя вічне.

МЕДІА
Prev Next