АКТУАЛЬНО

Студентський театр «САД» уже вп’яте святкував Різдво Христове на східних теренах України

Вівторок, 15 січня 2019, 12:59
Студентський театр «САД», який діє при Центрі студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, уже вп’яте святкував Різдво Христове на східних теренах України. Майже тиждень, з 5 по 10 січня 2019 року, студенти та молодь Львова подорожували Донеччиною – вертепом та колядою звіщали народження Ісуса Христа тим, хто не може святкувати вдома.

Студентський театр «САД» відмовився від теплих вечорів вдома і вирушив за більш як тисячу кілометрів святкувати Різдво Христове з військовими, пораненими та жителями Донбасу. Попри довгу дорогу, велику кількість виступів, недосипання, шалену втому та емоційне переживання аматори знаходили дім на Сході України, отримували турботу від вже добрих друзів і знайомих.

За чотири дні «САД» під керівництвом студентського капелана отця Юрія Остапюка та старости театру Карини Прокопенко, студентки НУ «Львівська Політехніка», відвідав декілька міст, а саме Костянтинівку, Дружківку, Часів Яр, Мирноград, Покровськ, Селідове, Красногорівку та Маріуполь. Протягом поїздки театр гостював у військових частинах, мобільних госпіталях, та в парафіях УГКЦ, колядував у місцевих жителів і парафіян, у закладах освіти та на блокпостах. Молоді театрали відвідали вже знайомі локації, а також і нові. Приємною несподіванкою для театру було телебачення (сюжет про студентську коляду можна переглянути у вечірньому випуску новин ТСН за 7 січня).

Загалом подолано близько дві тисячі сімсот сімдесят сім кілометрів та п’ятдесят дві години в потягах, не рахуючи довгих дистанцій в автобусі.

Протягом всієї поїздки учасників «САДу» супроводжували місцеві священнослужителі та військові капелани.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next