АКТУАЛЬНО

Сучасну каплицю-меморіал на честь загиблих Героїв Небесної сотні та воїнів АТО побудують у Зарваниці

Четвер, 09 липня 2015, 12:51
Каплицю-меморіал на честь загиблих Героїв Небесної сотні та воїнів АТО побудують у Зарваниці. Наріжний камінь під будівництво вже освятив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Каплиця буде незвичайна, всередині вмонтують монітор, на якому постійно показуватимуть інформацію про Героїв.

У каплиці-меморіалі в Зарваниці можна буде не лише помолитися за Героїв Небесної сотні та воїнів АТО, а й більше дізнатися про них. Усередині святині буде монітор, на якому кожен може подивитися, за кого саме складає свої молитви.

– Усіх цих Героїв хочемо вшанувати цим пам’ятником, який спорудять на їх честь. Він буде вміщати елемент сучасних технологій, тобто щоб людина, яка прийде помолитися за Героїв, щоб вони могли дізнатися про них. Ця технологія нам якраз забезпечить цей формат інформативності цього пам’ятника, – розповідає декан Тернопільський отець Віталій Козак.

– Знаємо, що є такі, котрі пропали безвісти, батьки навіть не знають, де могили їхніх дітей. Це буде символічна могила тих, які загинули, і тих, які пропали безвісти. Дуже в гарному місці вона буде, недалеко проходить Хресна дорога і там дійсно такий молитовний дух там відчувається, – каже Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь (Семенюк).

Наріжний камінь під будівництво каплиці-меморіалу на честь загиблих Героїв Небесної сотні та воїнів АТО вже освятив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Події освячення передував процесійний хід єпископів та священиків від собору Матері Божої Зарваницької.

телеканал TV4

 
ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next