АКТУАЛЬНО

Свідчити віру через діла милосердя

Четвер, 07 листопада 2013, 14:52
Під такою назвою відбулася зустріч, на якій протягом трьох днів (4-6 листопада 2013 року) близько п'ятдесяти відповідальних за служіння милосердя (соціальне служіння) єпископів і представників єпископських конференцій Європи були зібрані в Трієсті (Італія) на запрошення місцевого архиєпископа Джампаоло Крепальді, президента комісії «Caritas in Veritate» Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ). Учасники роздумували та обговорювали питання служіння милосердя і ролі в цьому єпископа. УГКЦ представляв священик Андрій Нагірняк - керівник Відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ, віце-президент МБФ «Карітас України».

«Благодійність Церкви є вираженням її природи, необхідністю і відповіддю на віру в Христа, а не окрема галузь життя церковної громади, яку можна доручити фахівцям, - сказав монсеньйор Дуарте да Кунья, генеральний секретар ССЕЕ, і додав, - ця зустріч є нагадуванням, що єпископ, як вчитель у вірі, також покликаний бути вчителем у благодійності".

Програмні доповіді виголосили: кардинал Роберт Сарах, президент Папської ради "Cor Unum"; кардинал Анджело Баньяско, архиєпископом Генуї та віце-президентом ССЕЕ, а також монсеньйор Гамп’єтро даль Тозо, секретар Папської ради «Cor Unum». Також виступили професор Гельмут Прe, викладач Мюнхенського університету, про погляд церковного права на обов’язки служіння милосердя, і професор Генріх Помпей, викладач університету в м. Оломус (Чехія), про богослов'я благодійності. Зустріч була збагачена свідченнями від директора Карітасу в Трієсті та представника Албанії і спільним обідом учасників конференції з потребуючими в благодійній їдальні Карітасу Трієсту.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next