АКТУАЛЬНО

Свідок Христового воскресіння прибув у Швейцарію

Вівторок, 17 квітня 2018, 14:03
Вірні українських громад міст Цюріха та Берна урочисто вшанували на пасхальних Богослужіннях у суботу, 7 квітня, та в неділю, 8 квітня, мощі св. верховного апостола Петра.

Як відомо, апостол Петро один із перших увійшовши у гріб нашого Господа і переконався у великій правді нашої християнської віри. Мощі у душпастирські станиці Швейцарії привіз для вшанування диякон Київської архиєпархії Петро Токач.

Усі учасники пасхальних богослужінь та почитання мощів ап. Петра отримали також пам’ятні образки з частиною стрічки, яку освятив на гробі св. апостола Петра в Римі владика Іриней (Білик), канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре.

Літургію в Цюріху очолив синкел у справах духовенства для Швейцарії о. Назарій Заторський, з яким співслужив митрофорний протопресвітер о. Петро Костюк. Божественну Літургію в Берні відправив о. Володимир Горошко. Дияконське служіння звершив згаданий Петро Токач.

Служба комунікації єпархії Святого Володимира

ПУБЛІКАЦІЇ

«Чернівецький катедральний храм повинен стати взірцем для наслідування іншими парафіями», — владика Йосафат (Мощич)23 жовтня

Чернівецька єпархія є наймолодшою в Українській Греко-Католицькій Церкві, однак тішить великими можливостями для активного росту та...

МЕДІА
Prev Next