АКТУАЛЬНО

Світ побачила унікальна монографія про літургійне життя священників УГКЦ у підпіллі

П'ятниця, 20 грудня 2019, 10:48
Автором монографії є отець доктор Іван Говера. Про вихід книжки друком повідомив синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юстин Бойко.

«Сьогодні у видавництві "Свічадо" вийшла друком унікальна монографія мого довголітнього друга і приятеля отця доктора Івана Говери, яка є плодом його багаторічних наукових пошуків, присвячених літургійному життю священників УГКЦ у підпіллі. Вона базується на докторській дисертації, яку автор кілька років тому успішно захистив у Папському Східному Інституті у Римі.

Книга унікальна тим, що базується на спогадах учасників переслідуваної УГКЦ, а до того ж сам автор ступив на дорогу священства у підпіллі!

Справді, це перша поважна наукова праця за всі роки незалежності, у якій осмилюється на науковому рівні наріжна ділянка життя Церкви – Літургія!

Саме Служба Божа була основою, на якій будувалося підпільне життя УГКЦ. Саме завдяки Євхаристії наша Церква перейшла найстрашніші випробування. І саме Євхаристія залишається основою життя Церкви сьогодні!

Усильно рекомендую її придбати, а особисто беруся за організацію її презентації у Львові!»

У публікації використано матеріали фб-сторінки о. Юстина Бойка. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

У наріжний камінь парафії Святого Йосифа Обручника в Чикаго закладено вугілля з Донбасу і камінь з Дніпра29 травня

Парафія Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаго налічує майже тисячу родин, а все починалося у 1956 році з невеличкого приміщення під куполом…...

МЕДІА
Prev Next