АКТУАЛЬНО

“Священик покликаний не тільки приносити жертву Пресвятої Євхаристії, а й жертвувати себе заради інших”, - владика Діонсій (Ляхович) у Страсний четвер

П'ятниця, 10 квітня 2015, 12:34
“Між священиком і Христом має бути цілковита гармонія. Якщо священик приносить жертву Пресвятої Євхаристії, в якій ламається Тіло Христове, але не ламається сам особисто, - живе у певній духовній протилежності”, - такими словами звернувся до вірних владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців в Італії та Іспанії, що зібралися в соборі Святої Софії в Римі на богослужіння Страсного четверга.

У цей день владика Діонсій очолив Вечірню з Літургією святого Василія Великого та Утреню страстей Господа нашого Ісуса Христа. З ним співслужив о. Марко Семеген, настоятель собору, та священики, що навчаються і душпастирюють в Італії.

У своїй проповіді владика Діонсій пригадав, що цього дня “Христос заснував два святих таїнства: Пресвяту Євхаристію та Священство. Ці таїнства міцно пов’язані. Тому молімо Бога, щоб наші священики були готовими ламати себе заради служіння своїй пастві”. Він також вказав на приклад тих священиків-капеланів, які здійснюють своє служіння для військовослужбовців в умовах війни.

Прес-служба товариства “Свята Софія”

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next