АКТУАЛЬНО

Священик Центру військового капеланства привітав військових Другої Галицької бригади Національної гвардії України з Днем частини

Понеділок, 11 вересня 2017, 13:07
8 вересня 2017 року в Другій Галицькій бригаді Національної гвардії України відбулися урочистості з нагоди Дня частини, а саме 78-ї річниці від заснування.

Військовослужбовців прийшли привітати заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Львівської облради Олександр Ганущин, рідні та близькі, а також духовенство. У своєму привітальному слові о. Андрій Сіданич, капелан частини, наголосив, що своїм відданим і добрим виконанням обов'язків наші захисники збирають собі скарби на небі. Також душпастир від імені священиків Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ подарував військовій частині багатофункціональний пристрій для друку.

Присутні вшанували пам’ять загиблих військових хвилиною мовчання. Героїв, які віддали своє життя на Сході нашої країни, захищаючи її незалежність, нагородили відзнакою Президента України за участь у антитерористичній операції, яку отримали їх родичі.

Цього дня хочеться висловити подяку всьому військовому складу Другої Галицькій бригади, який сумлінною працею, міцною дисципліною, добросовісним виконанням свого службового обов’язку захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

«Для того щоб ділитися, не обов’язково бути багатим», – думки Глави УГКЦ про багатство23 березня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у прямому ефірі чергового випуску інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 22...

МЕДІА
Prev Next