АКТУАЛЬНО

Священник з Івано-Франківська претендує на медичний «Оскар»

Четвер, 08 серпня 2019, 10:25
Священник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман серед фіналістів головної медичної відзнаки України – ордена Святого Пантелеймона.

«Честь медичної професії» презентувала фіналістів в останній із номінацій, – повідомляє «Курс». Отож, у номінації «Взірець служіння суспільству» 2019 року серед чотирьох претендентів на медичний «Оскар» капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги, священник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман. 

Отець Ярослав Рохман зараз є головою Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я архиєпархії та здійснює духовний супровід Франківської спілки дружин воїнів АТО. Фінальна церемонія відбудеться 9 серпня. На ній переможцям конкурсу вручать нагороди – ордени Святого Пантелеймона. Святий уважається покровителем медиків.

ifnews.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next