АКТУАЛЬНО

Священикам Тернопільсько-Зборівської архиєпархії розкажуть про пасторальне планування

Вівторок, 22 жовтня 2013, 13:16
23 жовтня відбудеться робоча зустріч 264 священиків Тернопільщини на тему впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”. Відповідальний за реалізацію стратегії о. Андрій Романків представить і обговорить з душпастирями основні елементи пасторального планування та наголосить на важливості у церковній спільноті духовної єдності в реалізації стратегії.

«Стратегічна візія допомагає формувати духовну єдність у структурах УГКЦ, - зазначає о. Андрій. – Вибравши «живу парафію» як орієнтир, до якого рухається вся Церква, ми обговоримо, яким чином пасторальне планування може слугувати в реалізації живої співвідповідальної душпастирської діяльності в кожній парафії». Священик зазначає, що будуть проаналізовані також чинники, які перешкоджають реалізації стратегії.

За словами о. Андрія, у Тернопільсько-Зборівській архиєпархїі розпочалася підготовка до Архиєпархіального собору на тему “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”. Духовенство та миряни архиєпархії зберуться 11 жовтня 2014 року відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next