АКТУАЛЬНО

Священики Коломийської єпархії колядували у владики Василія Івасюка

Четвер, 14 лютого 2019, 11:15
Колядувати у владики Василя Івасюка в час Різдвяних свят уже стало доброю традицією як для коломиян, так і для гостей з інших парафій єпархії.

Кожного року дорослі, молодь та діти збираються в єпархіальному управлінні, щоб прославити Спасителя світу колядою та віншуваннями.

На завершення Різдвяних свят до владики завітали й священики єпархії. Після спільної коляди владика Василь подякував духовенству за відвідини, зазначивши, що «священики єпархії – це улюблені Божі сини, котрі передають дух Благої новини оспіваний у колядках, кожній домівці через освячення йорданською водою».

«Радість, яку ви несете, має супроводжувати людей радісно цілий рік і стати фундаментом розбудови України, родини і самому душпастирю невтомно служити Церкві Христовій»,сказав єпископ.

Наостанок владика усіх благословив, побажавши кожному священикові Коломийської єпархії гідно виконати своє покликання так, щоб в кінці життя почути благословенні слова з Неба: «Це є Син Мій улюблений, в якому Моє благовоління».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами  http://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Слово Глави УГКЦ під час святкування 120-річчя присутності українських студентів-теологів та української громади в Інсбруку09 листопада

Слово Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава на богословському факультеті Інсбруцького...

МЕДІА
Prev Next