АКТУАЛЬНО

Священики Сокальсько-Жовківської єпархії здійснили місію на Сході України

Четвер, 03 травня 2018, 10:32
Від 23 до 27 квітня 2018 року священики Сокальсько-Жовківської єпархії здійснили місію на Сході України.

На Донеччину їздила група у складі: протосинкела єпархії о. мітр. Володимира Коткевича, синкела та відповідального за соціальне служіння о. Степана Макара, голови єпархіального паломницького центру о. Віталія Лупія та тріо священиків «Новий час» - о. Романа Назаркевича, о. Мирослава Ковальчука та о. Тараса Когута. Місія розпочалася з відвідин 66-го Львівського військового мобільного шпиталю у м. Покровськ Донецької області, в якому виконує душпастирське служіння капелан від Департаменту  військового капеланства ПК УГКЦ о. Іван Василенко – декан Краматорський УГКЦ. Керівництво шпиталю висловило подяку за автомобіль швидкої допомоги, який купили за пожертви парафії Сокальсько-Жовківської єпархії і передали у користування госпіталю у березні 2015 року.

Продовжилася душпастирська місія в Пасторально-соціальному центрі УГКЦ м. Слов’янськ, де стараннями священиків і вірних Сокальсько-Жовківської єпархії була зібрана українська література для бібліотеки. І саме того дня (25.04.2018р.) відбулося відкриття-презентація цієї бібліотеки, на завершення якої зі всіма присутніми духовною піснею ділилося тріо «Новий час».

Серед акцій, які, зокрема, провели священики з тріо «Новий час», були духовні розважання та авторська пісня. З ними священики виступили перед вчителями та учнями музичних шкіл і мешканцями Слов’янська, Добропілля і перед працівниками обласного управління культури й туризму в м. Краматорськ.

Як кажуть місіонери, учасники зустрічей і духовно-мистецьких програм на Донеччині, сприймали Боже Слово, розважання і пісні з теплотою серця і зі сльозами на очах та з великою надією, що майбутнє України за нашими спільними молитвами буде кращим.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sokaleparchy.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Війтишин про відродження Церкви та України 30 років тому25 червня

Представляємо низку публікацій з архіву «Галичини» про події 30-річної давнини на теренах Прикарпаття, коли починала розвалюватися...

МЕДІА
Prev Next