АКТУАЛЬНО

Священники Стрийської єпархії пройшли черговий тур реколекцій у Гошівському монастирі сестер Пресвятої родини

Четвер, 19 вересня 2019, 11:29
16-18 вересня у монастирі Згромадження сестер Пресвятої родини у селі Гошів на Івано-Франківщині, відбувся черговий тур щорічних реколекцій для священників Стрийської єпархії.

Упродовж трьох днів священнослужителі, беручи участь у богослужіннях, черпаючи з молитви, сповіді та наук реколектанта, відновлювалися у своєму покликанні служіння Богові та людям.

Проводив дні духовної віднови отець Корнилій Яремак, ЧСВВ, який, будуючи свої науки на основі притч Ісуса Христа, закликав учасників реколекцій постійно роздумувати над Словом Божим, щоб переосмислити свої стосунки з Богом та наново засвітити світло Євангелія у своєму житті та нести його тим, до кого посилає їх Господь.

Зазначимо, що реколекції для священнослужителів Стрийської єпархії проводяться щорічно. Цього року віднова духу для душпастирів відбувається в кілька турів, які проходять у реколекційних домах при монастирях у Львові, Гошеві, Кохавині та Уневі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://stryiugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next